Recenze Motorola

anonym anonym

Přidáno: včera, 11:49

• Aktuální cena, velikost, displej, bezdrátové nabíjení, přibalená sluchátka, čistý Android
  • Motorola prý k tomu mobilu zdarma dává jako dárek dokovací plotnu s nabíječkou a hodiny Smart clock2. V Rakousku ano, na Slovensku ano, v ČR krom jednoho časopisu nikdo nic neví a pokud ano, tak prý jen do vyprodání zásob, což je opět české specifikum. Sluchátka stojí za hovno. Chrčí. Nastavení obecně. katastrofa. Předchozí Androidy měly zapnuté notifikace v systémovým menu. Tady mi nešly zvuky zpráv a chvíli to trvá, než to člověk najde. Menu je občas nepřeložené. 4020 mAh baterie. Je ale poplatná velikosti.

Za cenu před rokem bych ho nekoupil a kdyby ano, vrátím ho. Mám ho za 5100 a ta cena je akorátní. Mělo to Android 12 a mělo to mít jen jednu aktualizaci a mám tam od rána Android 14. Takže v pohodě. Mám verzi 8/256 GB. Motorola má svá specifika a je to návykový. Člověk tomu lecos odpustí. Displej je ok. Jas mě zaskočil. IPS je někde jinde. Nemám natvrdo nastavený 120 Hz, ale i 60Hz je v pohodě. Zvuk famózní. koupím redukci USB-C / Jack 3,5mm a snad i sluchátka budou gut. Ty přibalený jsou o ničem. Fungují v kvalitě z vietnamské tržnice. Wifi jede v obou pásmech, GPS v pohodě, Ten bezdrát na nabíjení je taky prima vynález a jeho výhody jsem ocenil okamžitě. Sice nic moc rychlost, ale do rána to nabije s přehledem. Co mě naštvalo, jsou ty změny standardů v nastavení. Nový menu, problémy s hledáním a ještě jsem nenašel, jak přidělit zvuky ke konkrétní aplikaci. Takhle mi to na jeden zvuk hlásilo i systémové zprávy a to je opruz. Jo a ta čtečka otisků, no... I na ONE Macro je spolehlivější. Černá barva je nuda, ale mně vyhovuje. Kdo chce vybočit, musí jít do jiných barev. Váhal jsem mezi G84 a tímhle a G54. Dokážu si odůvodnit EDGE. Jenže G84 bych si odůvodnil taky. Je to dobrá koupě za 5100 Kč, ale ta jistota, že není nic lepšího, mi chybí. Každou chvíli se to aktualizuje a vyžaduje restart. Snad to jednou skončí. Takže doporučit ho můžu, ale doporučím se poohlédnout i po jiných značkách. Tohle je hodně dobrý, ale nejlepší to asi pro všechny nebude. Já mám osvědčený postup instalace programů třetích stran. Nova Launcher, Textra, True Phone, Za mně topová kombinace možností nastavení a přizpůsobení obrazu svému. Proto je čistý Android výhra.

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 10:16

Zakoupeno v suntech.cz

• Dobrý v poměru cena a výkon

Ověřený zákazník iSPACE.cz Ověřený zákazník

Motorola MOM000070

Motorola MOM000070

• bez problému

• Čistý Android
  • Funkční a bezproblémový chod s různými zařízeními "chytré domácnosti"
  • Ultrarychlé nabíjení
  • Ovládání gesty
  • Bez zbytečného balastu jako u jiných výrobců, kde to způsobuje i nefunkčnost telefonu a některých zařízení
  • Obsah balení - součástí je rychlonabíječka s kabelem, silikonový obal, originál aplikovaná gelová fólie na předním skle (prostě žádný iPhone)
  • Vysoký výkon telefonu
  • Slušná výdrž baterie (takový standard, jsou lepší i horší telefony, ale u tohoto máte za cca 20 min nabito)
  • Bezproblémová aktualizace na Android 14
  • Někteří uživatelé vidí nevýhodu ve foťáku. Ten pro někoho vzhledem k papírovým údajům může být trochu zklamání. Nicméně pro focení používám zrcadlovku, foťák v mobilu beru jako bonus - ne prioritní věc, takže mi to je úplně jedno. Za mě je to taková střed, neurazí ani nenadchne. Nechápu lidi, co si kupují telefon a posuzují ho podle foťáku.
  • Trochu překvapení je se čtečkou otisku prstu v display - předpokládám, že je to technologií, kdy je potřeba ponechat prst déle na snímači pro rozpoznání. Dosud jsem byl zvyklý na snímač na těle telefonu a tam to fungovalo v podstatě ihned na první dotek.

Je to sice starší model, nicméně ve své době to byl vlajkový model Motoroly a v podstatě za stejné peníze (10 tis.) je jediná volba Xiaomi Redmi Note 13 (doteď jsem měl 12) a děkuji, to už nechci. Navíc pokud chcete čistý Android, tak ani není jiná volba.

Ověřený zákazník Electro World Laďa

Zakoupeno v Electro World

• rychlý, výkonný, velká paměť, super zvuk

Přidáno: 22. dubna 2024

(naposledy upraveno 22. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• skvělý poměr cena / výkon
  • kvalitní zpracování

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

Zakoupeno v Alza.cz

• Telefon mám týden a zatím je vše OK. V této cenové kategorii asi nejlepší volba.

Bluetooth audio problém po pátrání a googlování odstraněn svépomocí.

Ověřený zákazník iSPACE.cz KF

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v iSPACE.cz

• Odladěnost SW k HW
  • Moto gesta
  • Oled displej se 120 Hz
  • Vzhledem k ceně i slušný foťák
  • Výborná cena, kolem 3000 Kč, i když jde o model z r. 2022. Ne náhodou dlouhodobě jeden z nejžádanějších v kategorii nižší střední třídy.
  • Výborný zvuk, oba reproduktory stejně hlasité, což u mobilů i ve vyšších třídách nebývá samozřejmost.
  • Podpora jen jedné velké aktualizace, tj. na Android 13.
Motorola Moto G24 Power 8GB/256GB

Motorola Moto G24 Power 8GB/256GB

Ověřený zákazník Expert.cz J. Ch.

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v Expert.cz

Jsem s ním nad míru spokojena.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2024

(naposledy upraveno 20. dubna 2024)

Zakoupeno v Electro World

• Na běžné používání a aplikace zcela vyhovující
  • Není až tak veliký a těžký, jako bývají jiné modely
  • Rychlé nabíjení, nabíječka v balení.
  • Čistý Android
  • Nepoužitelný pro navigaci - během cesty se GPS zbláznila, myslela si, že jsem 200m mimo silnici a stále mě posílala jinam. Bylo to v obydlené zóně na kraji Prahy, takže žádná pustina.
  • Hybridní slot - nelze použít najednou dvě SIM a zároveň paměťovou kartu

S telefonem jsem spokojená, ale nepotřebuji žádné super vychytávky, takže někomu by tam možná něco chybělo. Velká paměť - naštěstí, má hybridní slot, takže když používám dvě SIM, nemůžu již použít paměťovou kartu. Neseká se (ale hodnotím teprve po měsíci používání).

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. bigm42

Přidáno: 20. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Skvělý poměr kvalita/ cena.

Ověřený zákazník Alza.cz Frenkie

• Výdrž baterie
  • Pro mě moc citlivé automatické otáčení displeje
Motorola Moto G72 8GB/256GB

Motorola Moto G72 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Max

Přidáno: 19. dubna 2024

(naposledy upraveno 19. dubna 2024)

• jsem spokojen
Motorola EDGE 40 Neo 12GB/256GB

Motorola EDGE 40 Neo 12GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Sromky

Zakoupeno v Alza.cz

• Nejhorší značka telefonu co jsem koupil
  • Velké přehřívání
  • Špatné aktualizace

Zakoupeno v Alza.cz

Koupila jsem omylem navíc. Telefon měl pouzdro v támci balení.

Ověřený zákazník Alza.cz Наталія

Přidáno: 18. dubna 2024

• Камера не достатньо сильна

Ověřený zákazník GSM-Market.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2024

(naposledy upraveno 18. dubna 2024)

Zakoupeno v GSM-Market.cz

• Na dnešní poměry příjemně malý
  • Dostatečný výkon
  • Pěkný OLED displej
  • Bezdrátové nabíjení
  • 5G
  • Slušné fotky za dobrého světla
  • Čtečka v displeji
  • Výdrž baterie

Možná osobní preference, ale čtečka otisků v displeji mi nevyhovuje, byl jsem zvyklý mít odemčeno už při vytahování z kapsy.
Bezdrátové nabíjení je fajn, i když pomalé, doplňuje to ale výborné rychlé nabíjení (68 W), které zvládne z 0 na 100 za 40 minut. Fotky moc pěkné za dobrého světla, v šeru je to trochu slabší, ale mě stačí. Výdrž baterie by mohla být vyšší, vydrží tak den a půl maximálně. Za cca 5100,- je to ale perfektní telefon.

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Super neseka se, hezky display, dost velke uloziste, celkove vyborny mobil
  • Spodni tlacitka nejdou prehodit, v zakladu nejsou nahrate zakladni aplikace musi se dohrat, galerie, notes, clovek ktery je zvykly na Samsunga hure si zvyka na ovladani Motoroly

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25